Mohendžodáro - Úvod do tantrické jógy pro ženy

Datum: 14. 9. 2021 17:30 - 14. 9. 2021 20:30

Místo: Na Zámečku, www.josefinalidem.cz

Kraj: Jihočeský kraj

Typ: Ukázková lekce

Cena: 400 Kč

Lektoři: Miloslava Jirouchová

Úvodní lekce - ochutnáte jaké to je být na vlně ženské energie a harmonizovat tak své tělo i duši. Nahlédnete do tajemství legendárního Mohendžodára - vitalizujícího cvičení a rituálu pro ženy.

Milé ženy,

srdečně Vás zvu na vlnu ženské energie, harmonie a podpory.

 • Na úvodním plnohodnotém setkání se dozvíte se jak fungují principy, asány, meditace Mohendžodára - uceleného holistického systému péče o ženu.
 • Pokud budete chtít dále pokračovat a rozvinout svou ženskou esenci, harmonizovat své tělo i duši, seznámíte se s další koncepcí podzimího cyklu Mateřského okruhu PODZIM 2021
 • Kde?

           V krásném a inspirativním prostředí NA Zámečku - Boršov n.Vltavou u Č.Budějovice, www.josefinalidem.cz, parkování pohodlně přímo v objektu.               V  případě hezkého počasí probíhá část lekce ve venkovní meditárně u řeky Vltavy.

 • Tantrická jóga je pradávným a zároveň současným rituálem pro ženy. Je to pramen díky němuž si ženy zachovávají mládí, zdraví a svěžest po celý život.
 •  Archetypální asány, práce s dechem, rozvádění energie po celém těle a výživa hormonálního systému a ženských orgánů díky účinnému zapojení dynamiky pánve a umění relaxace.
 • Taneční a pohybové meditace Mohendžodáro
 • Relaxace - zvuková lázeň tibetských mís a jiných muzikoterapeutických nástrojů, vonné esence, harmonizační autorské obrazy
 • To vše se naučíte na Mateřském okruhu. Rozvinete svoje ženství, schopnost tvořit, uvolníte se a podpoříte přirozený stav zdraví.
 • Otevřete se naplno Životu a jeho možnostem.
  Mohendžodáro- tantrická jóga, meditace, masážní terapie je ucelený systém, který formou prožitku, sebevyjádření a velké laskavosti otevírá Ženu jejímu plnému zdraví, vlastnostem a potenciálu.
 • Ženy v Mohendžodáru se podporují, fandí si, mají k sobě laskavý přístup. V bezpečí a bez tlaku na výkon se Žena uvolňuje do své přirozenosti.
 • Po Úvodní lekci se můžete přihlásit na pravidelná setkávání Mateřského okruhu, kde se naučíte kompletní základy tantrické jógy pro ženy. 

Návrhy termínů  cyklus Podzim 2021: 12.10.,26.10.,9.11.,23.11.,7.12.2021 vždy od 17.00-21.00 hod. Cena 600,-/setkání (bude potvrzeno na úvodním setkání 14.9.2021)

Ostatní informace ráda poskytnu, neváhejte mě, prosím, kontaktovat.

Místa na setkání 14.9.2021 si, prosím, závazně rezervujte předem. Můžete se již i hlásit na celý podzimní cyklus.

e-mail pro rezervace: miloslava.jirouchova@seznam.czMagie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.