Mohendžodáro - Ukázková lekce

Datum:

Místo: Na Zámečku, www.josefinalidem.cz

Kraj: Jihočeský kraj

Typ: Ukázková lekce

Cena: 150 Kč

Lektoři: Miloslava Jirouchová

Ukázková lekce - ochutnáte co Vás čeká na pravidelném setkávání v cyklu ZIMA/JARO 2020. Nahlédnete do tajemství legendárního Mohendžodára - pradávného cvičení a rituálu pro ženy.

Tantrická jóga je pradávným a zároveň současným rituálem pro ženy. Je to pramen díky němuž si ženy zachovávají mládí, zdraví a svěžest po celý život.


 Archetypální asány, práce s dechem, rozvádění energie po celém těle a výživa hormonálního systému a ženských orgánů díky účinnému zapojení dynamiky pánve a umění relaxace.


To vše se naučíte na Mateřském okruhu. Rozvinete svoje ženství, schopnost tvořit. Otevřete se naplno Životu a jeho možnostem.
Mohendžodáro- tantrická jóga, meditace, masážní terapie je ucelený systém, který formou prožitku, sebevyjádření a velké laskavosti otevírá Ženu jejímu plnému zdraví, vlastnostem a potenciálu.


Ženy v Mohendžodáru se podporují, fandí si, mají k sobě laskavý přístup. V bezpečí a bez tlaku na výkon se Žena uvolňuje do své přirozenosti.

Po Ukázkové lekci se můžete přihlásit na pravidelná setkávání Mateřského okruhu, kde se naučíte kompletní základy tantrické jógy pro ženy. 

Termíny cyklus Zima/jaro 2020: 3.3.,17.3.,31.3.,21.4.,12.5.,26.5.,9.6.2020 vždy od 17.30-20.30 hod.Mentorka ženských meditací Mohendžodáro
Buduj si komunitu stejně naladěných žen.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci ženy.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

Masáže Mohendžodáro

Miloslava Jirouchová
   

Pravidelné kurzy

Milé ženy, srdečně Vás zvu na legendární Mohendžodáro - tantra jógu pro ženy do krásného a pečujícího prostředí nově zrekonstruovaného Zámečku. Mateřský okruh to jsou naplněná setkání v kruhu stejně naladěných žen. Celostní systém v péči o ženu, její vitalitu, zdraví, krásu, tvořivý život.

České Budějovice, Komunitní centrum Na Zámečku - Boršov n.Vlt.-Poříčí, www.josefinalidem.cz, dostupnost i MHD z Č.Budějovic, Opakování 1.lece 24.8.,cyklus od 8.9.,22.9.,6.10,13.10., 3.11.2020 (17.30 -20.30 h.)

Zobrazit detail

Mohendžodáro - pokročilá skupina báječných Žen

Komunitní centrum Na Zámečku, Boršov n.Vlt.Poříčí, kousek od Č.Budějovic (výborná dostupnost), www.josefinalidem.cz, Další setkávání od 1.9. září 2020 - úterky 1xza 14 dní

Zobrazit detail